Gizlilik Politikası

Tandogan&Tandogan Hukuk Bürosu ile web sitesi veya e-mail yoluyla iletişime geçilmesi ve web sitesinin ziyaret edilmesi aşağıdaki şartlara tabidir.

  1. Web sitesinde yer alan paylaşım ve bilgiler bilgilendirme amaçlı olup hukuki danışmanlık niteliğinde değildir. Hukuki danışmanlık almak isteyen kişilerin alanında uzman avukatlar aracılığıyla bilgi almaları gerekmektedir. İşbu nedenlerle web sitesinde yapılan paylaşımlar nedeniyle hukuki sorumluluk kabul edilmemektedir.
  2. Bu web sitesinde yer alan bilgiler Türkiye Barolar Birliği Meslek Etiklerine ve reklam yasağına uygun olarak hazırlanmıştır. Hiçbir şekilde ticari veya reklam amacı yoktur ve bu amaçlarla da başkaları tarafından kullanılamaz.
  3. Ziyaretçilerin bu web sitesi veya e-mail yoluyla iletişime geçmesi halinde ziyaretçiler ile vekalet ilişkisi kurulmuş sayılmaz.
  4. Tandogan&Tandogan Hukuk Bürosunun yazılı ve açık bir şekilde izni olmadan bu web sitesinde yer alan bilgiler hiçbir surette başka bir yerde kullanılamaz.
  5. Bizimle paylaşacağınız isim, telefon, e-posta ve adres bilgileri kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmayacak ve başka amaçlarla kullanılmayacaktır. Ayrıca Avukatlık Kanunu ve TBB Meslek Kuralları gereği bizimle paylaşacağınız hukuki soru ve sorunlarla ilgili tüm özel bilgiler mesleki sır kapsamında korunacaktır.
  6. Bu web sitesini ziyaret edenler, web sitesi veya e-mail yoluyla iletişime geçenler yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılırlar.